Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme van a Napiszarnak?

Mi értelme van a Napiszarnak?

Figyelt kérdés
értem én hogy iwiwre egyes képek nem valóak, de nem értem hogy ebből mért kell ekkora ügyet csiaálni? Jó néha-néha ha unatkozom végiggörülök a főoldalon de igazság szerint nem foglalkozom vele, én azokra gondolok akik szinte egész nap a kommenteket írkálják és ocsmányságokat írnak...szóval miért ilyen erőltetet dolog ez, miért kell ennyire foglalkozni más emberekkel? Amúgy nem vagyok fenn vagy ilyesmi nem azért kérdezem csak szerintem beteges hogy valaki erre áldozza a drága idejét...
2009. júl. 3. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Kifikáznak, nyilvánosan megszégyenítenek másokat.

Van 1-2 dolog ami tényleg vicces, de szetm néha túlzásba viszik ezt.

2009. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
szerintem viccesek. le lehet pontozni
2009. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

szerintem is vicces más emberek butasága, kommentelni én sem szoktam, de azok amiket ott írnak.... hát valamelyik eléggé szánalmas :S

de a képeken mindíg sokat nevetek :)

2009. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
sztem abszolut vicces, már több mint egy éve vagyok rendszeres látogatója :D
2009. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
csatlakozom az előttem szólóhoz. :)
2009. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
35%
tizenéves kisgyerekek (oldal szerkesztői) azt élvezik hogy másokat fikázzanak le, pedig magukról se mernének képet feltenni az oldalra, pedig ők is szép kommenteket kapnának az biztos
2009. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Hűűűű még sose voltam ezen az oldalon most rámentem és tök jóó :D
2009. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
38%

Ha ennyire nem foglalkozol vele, és ennyire nem kéne más emberekkel foglalkozni....AKKOR TE MIÉRT FOGLALKOZOL VELÜK?

>képzelj ide egy degradáló jelzőt<

2009. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

hogy rádöbbentse az embereket arra hogy milyen világban élünk:DD mert emberek akik odakerülnek szánalmasak.


amugy imádom azt az oldalt :'D

2009. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
56%
Szerintem ennek az oldalnak semmi értelme. Mert mindenki olyan képeket rak fel bárhová amit szeretne, ezt elkel fogadni, bár néha vannak vicces képek, de ezeken sírni is lehetne. Jó-jó persze vannak olyan képek is ami pont oda nem valóak, de hát sajnos ez van... Na ez az én véleményem.
2009. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!