Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ismeri fel a netet...

Miért nem ismeri fel a netet a laptopom?

Figyelt kérdés
Vettem egy új laptopot rá akartam dugni a netet,felhívtuk a Digiseket,hogy ilyenkor mit kell csinálni.Azt mondták,hogy dugjuk be a kábelt,és regisztráljuk az eszközt és utána működni fog,de egyáltalán nem ismeri fel a kábelt,hogy regisztrálni lehessen.Ilyenkor mi a teendő?Vagy miért nem ismeri fel a laptop?

2012. jún. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a network drivert a laptopon. Ha valamilyen routert használsz, annak a drivereit is. Majd hozz létre egy új kapcsolatot, írd be a felhasználónevet és a jelszót, és csatlakozz.
2012. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hálókártya driver fel van rakva?
2012. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A routert érzékeli,és működik is,de a kábeles netet nem.De viszont pl ha megy a wi-fi,akkor a kábeles netet nem tudom használni,nem értem hogy van ez.


Első kommentelő,amikor felhívtuk őket azt mondták,hogy nem kell se jelszó,se felhasználónév hozzá.

2012. jún. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!