Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on hogy töltsem fel...

Youtube-on hogy töltsem fel úgy a videót, hogy ne tiltsák le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék csinálni egy csatornát, amire csak forma1-es videókat töltenék fel youtubeon. Addig viszont nem szeretném megcsinálni, amíg nem tudom, hogy meglehet-e csinálni valahogy, hogy ne tiltsa le. Mert így nem sok értelme lenne. Felrakom, és letiltsák, majd kitiltanak. Valami programmal esetleg ha tükrözném a képet?



2012. jún. 10. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A tükrözés sem elég, ahogy fejlődik a szűrési rendszer, már a tükrözést is képesek kiszűrni.


Meg kellene érteni, hogy a Youtube-ra mindenki csak a saját műveit teheti fel, és nem másét. Lehet hogy te így akarsz népszerűség elérni, de akkor is a szabályokat be kell tartani.

2012. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van egy csatorna, ahol kizárólag Palik Lacis beszólások vannak feltöltve. Az összes tükrözve van és ezért nem is tiltják le, pedig már mióta fenn vannak, tehát szerintem elég a tükrözés. De progit nem tudok hozzá, nézz szét neten.
2012. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet.

Mert sokat kockáztatsz. Ha megszüntetik fiókodat /mert nem biztos, hogy rögtön teszik, csak egy bizonyos idő eltelte után, hisz alig birja servere a kontrollálást/, akkor uszik a sok video és a befektetett munka.

Miért nem lehet az alábbit betartani, hiszen magyarul és konkrétan meg vannak irva a szabályok?

http://www.youtube.com/t/copyright_center?hl=hu

2012. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Van egy csatorna, ahol kizárólag Palik Lacis beszólások vannak feltöltve. Az összes tükrözve van és ezért nem is tiltják le, pedig már mióta fenn vannak, tehát szerintem elég a tükrözés."


Erre csak annyit, hogy van egy csatorna (az enyém), és filmeket töltöttem volna fel. El is jutottam 2db Kertvárosi Gettó feltöltéséig..

Utána jött a pech. A fiókomat tiltották, mert sértettem a szabályzatot, belépni nem tudok, megszűnt az e-mail cím és a Google+ fiók is ami a csatornámhoz tartozott...

NO de a tartalom (a kemény 2 rész) és a csatorna is meg maradt a youtube-on, ugyan úgy meg tudjuk nézni a feltöltéseim, csak már nem létezik a fiók... Amit Te írtál csatornát kedves felhasználó valószínű hogy már réges-régen letiltották, és ezt max onnan látod, hogy egy idő után nem érkezett feltöltés... Tudom, én is így jártam, anyáznak is a csatornán....

Gyengébbek kedvéért itt a törölt csatornám: http://www.youtube.com/user/TeljesFilmekOnline



Na ezt csak azért írtam, hogy tisztázzam: A tartalom valószínű, hogy fennmarad, de attól még UGYAN ÚGY törlik a fiókod...

2013. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Értem. Hát, akkor bocsi, tévedtem :D
2013. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!