Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a második legújabb...

Melyik a második legújabb msn? Vírusos az új és elegem van belőle.

Figyelt kérdés

Bocsi, de nagyon nem értek hozzá. :(

Van egy új msn a gépemen, de mindenkinek küldözgeti a vírusokat. Van vírusírtó a gépemen (Avast), már végig futtattam rajta (az is fél csoda volt, hogy egyedül megcsináltam), de semmi változás.

Arra gondoltam, hogy kitörlöm ezt az msn-t, mert a régi jobb volt, de még kitörölni sem bírom, mert nincs a programok között.

Valaki segítene?


2012. jún. 10. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott van az, csak Windows Live Essentials néven.
2012. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már megtaláltam ilyen néven, de nagyon "ragaszkodik" hozzá a gépem, nem akarja kitörölni.

De azt sem bánom ha ott marad. Szerinted melyik msn- lehetett eddig a gépemen? Melyik volt az ez előtti?

2012. jún. 10. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is szabad csak úgy kitörölni. Vezérlőpult -> Programok telepítése és törlése (XP) vagy Vezérlőpult -> Programok és szolgáltatások (Vista/7). Itt kikeresed a listán, és kiválasztod az eltávolítást.


Hogy most melyik van a gépeden, arra csak tippelni lehet. A jelenleg használt a 2010-es, előtte a 2009-es volt. Esélyes, hogy utóbbit szeretnéd lecserélni az előbbire.


Linkek letöltéshez:


Régi:

[link]


Új:

[link]

2012. jún. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha küldöget, akkor első lépésben jelszót kéne változtatni. Lehet, hogy (már) nem is vírusos a géped (MSN-ed), viszont a jelszavad "közkincs".
2012. jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!