Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FONTOS! Tudnál segíteni Nekem?

Mendus kérdése:

FONTOS! Tudnál segíteni Nekem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a számítógépem adaptere nem fogja az internetkapcsolatot...hiába csatlakoztatom újra és újra. Eddig nem volt gond vele. Mitől lehet? Mit tegyek? Vennem kell újat? D-Link-em van. Mennyibe kerül egy új? Meg lehetne máshogy oldani, mintsem újat veszek? :/ Segítsetek légyszi!
2012. jún. 11. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem, egy USB wifi vevőről van szó, amivel nem tudsz a hálózathoz csatlakozni. Menj oda a routerhez, húzd ki a konnektorból, várj 2 percet, majd dugd vissza. Utána indítsd újra a számítógépet, és próbálj csatlakozni.
2012. jún. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, meg nekem is volt már olyan, hogy valami miatt alapállapotba állt vissza a router, így újra be kellet állítani rajta a dolgokat.
2012. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, kipróbálom! Köszönöm a válaszokat! :)

Első, igen én is az USB wifire gondoltam, csak annyira ideges voltam, hogy meg se tudtma normálisan fogalmazni a kérdést, és még lány is vagyok :P Tehát nem konyítok a dologhoz.

Megy a zöld ujjacska mindenkinek! :)

19/L

2012. jún. 12. 15:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi, hiába írtad, hogy mit csináljak a Routherrel! :( Akkor tehát vegyek egy újat? :(
2012. jún. 12. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy elromlott, szerintem inkább csak be kellene állítani az internetkapcsolatot. A laptopon biztos van valami inetrnetvarázsló, a router beállításait pedig úgy tudod megnézni, ha beírod a böngészőbe címnek, hogy:

192.168.1.1

admin/admin szokott lenni a felh.név/jelszó.

2012. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég :/ -.- Nincs is időm ilyenekre jelenleg, de szóbeli érettségim után megnézem, meg beállítgatom...akkor majd írhatok Neked privit, vagy fb vagy vmi? (héftő után)
2012. jún. 12. 22:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!