Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet úgy feltölteni...

Hogyan lehet úgy feltölteni facebook-ra egy képet profilképként h azt ne lehessen felnagyítani?

Figyelt kérdés
mármint h azt a képet nem lehet megtalálni sehol.

2012. jún. 11. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Én régebben úgy csináltam, hogy a kiválasztott képet feltöltöttem profilképnek. Majd miután megjelent töröltem. Így a képet látták az adatlapomon, de mikor ráakartak kattintani nem jelent meg semmi.
2012. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez akkor is működik ha idővonalam van?

am köszönöm szépen.

2012. jún. 13. 17:26
 3/3 anonim válasza:
Idővonalnál nem tudom. Nekem még a régi fajta adatlapom van és ameddig csak lehet az is marad. Egyébként könnyen tudod ellenőrizni, rámész az adatlapodra és ott megtekintés mint és ott választasz és megbírod úgy nézni mintha egy ismerősöd látná. Vagyis a régi fajta adatlapnál van olyan. Az idő vonalnál lehet nincs, azt nem ismerem. Írd majd meg mire jutottál.
2012. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!