Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifivel hogyan oldhatnám meg...

Wifivel hogyan oldhatnám meg a netezést a felső szinten?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megcsinálni, hogy wifiről netezzek? Van wifi és van egy laptopom,ami jó az ilyesmire, csak sajnos nem értek hozzá. A doboz lent van, én pedig a felső szinten lakok, egy két generációs házról van szó. A wifi úgy is működik, hogy egy fal választja el az alsó és felső szintet? Szóval ha meg lehet csinálni, akkor hogyan ?
2009. júl. 3. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is nem árt tisztában lenni az alap fogalmakkal. Ehhez ezt olvasgasd:

[link]

[link]


Majd elő kellene venni amit adtak a routerhez CD-t, útmutatót, az segít beállítani lépésről lépésre.


Esetleg még írhatnád a routered pontos típusát is, úgy jobban lehetne segíteni, ha elakdsz.

2009. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az az egy fal...én a negyedik emeleten lakom,és lent a teraszon és bent a törzshelyemen is nyugisan egy üdítő mellett használtam a laptopot...(pont alattam van a vendéglő) az pedig már 4 fal,és még simán volt jel:-)
2009. júl. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!