Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdekli manapság a fiatalokat...

Érdekli manapság a fiatalokat a közélet? Az interneten annyi szarságot lehet olvasni, bugyuta blogokat, oldalakat. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A kérdés mellé néhány szerintem érdekes blog, ami nem a szart tuszkolja bele a fiatalok agyába.


www.einstand-blog.blogspot.hu/

www.mandiner.hu

www.jobbklikk.hu

www.velemenyvezer.blog.hu


Több ilyenre lenne szükség!



2012. jún. 12. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg már túl sok ebből a magyarkodásból, nem 1 embert ismerek aki látszólag nagyon is divatból csinálja ezt, rosszabbul viselkedik, mint a cigányok.


Én úgy vélem nem kellene a fiataloknak a politikával foglalkozni, mert nem tudnak mit tenni, és csak idegeskedés lesz belőle, már ha komolyan érdekli őket a politika.

Kellenek ilyen oldalak is az igaz, de az ember ne más véleményét fogadja el, hanem ő maga alkosson véleményt, tehát nézzen meg mindenféle oldalt, politikai beállítottságtól függetlenül, és döntse el ő maga, hogy mit hisz el.

Az ilyen blogok képesek mindenbe belevonni a zsidókat, cigányokat... egyéb mocskos fajt, ami csak a gyűlöletet szítja a fiatalok körében.


Sok szar van az interneten ez tény, de ettől még nem fog eltűnni, és ugyanúgy látogatni fogják azokat az oldalakat.

Nagyon sok hülyeség van ezeken a blogokon is, amik kiforgatják a politikusok szavait, és a hülye ember ezt el is hiszi.


Nem szoktam minden oldalt olvasni, és a fent felsoroltakat se, ezért tisztelet a kivételnek!

2012. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha beleolvastál volna mondjuk az elsőbe meg a másodikba, láthatod, hogy szó sincs magyarkodásból.

Ezeket az oldalakat pont azért linkeltem be, mert nagyon is középen vannak. Ha megnézed az Einstandot, ami ugyan nagyon új még, egész más dimenziókba vezeti az olvasót.

Ha belenézel a mandínerbe, láthatod, hogy szinte minden politikai nézet megtalálható rajta.

Ezeknek az oldalaknak pont az a célja, ha jobban elolvasod, hogy ne legyen gyűlölet. Ne írd azt, hogy mocskos faj! Ez butaságra vall!

Értelmes, modern és nem utolsó sorban felelős magyar fiatalokra van szükség. Ezt részben az ilyen blogokkal lehet elérni a mai személytelen világban!

2012. jún. 13. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
15 vagyok, nekem kín lenne ilyeneket olvasni. Pl kit érdekel, hogy a paraszt bajszos Kövér László mit mondott a parlamentbe vagy hogy a mocsok szar zsidók mit loptak össze megint, közbe védik őket, vagy hogy pár szutyok cigányt kinyírtak. Annál kevesebben lesznek, nem? És arról miért nincs hír, hogy a cigányok kit raboltak ki az utcán csoportosan, vagy kit öltek meg? Mert tabu téma. Butítás az összes. Engem nem vernek át, maximálisan egyetértek az elsővel.
2012. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Remélem felnősz, fiam! Zsidózni lett nagyon menő mostanság! Ez egy másikféle butítás. Majd rájössz...

Nekem tetszenek ezek az oldalak. Az elsőt annyira nem ismertem, de tetszetős. A többit már ismerem. Némelyik jobboldali, némelyik baloldali véleményközlő blog, úgy tudom.

Nagyon jó cikkeket lehet olvasni rajtuk.

És támogatom azt, hogy legyenek ilyen oldalak, de több tényleg nem kéne! Viszont jobb lenne kicsit a fiatalságot rávenni, hogy elmenjenek szavazni. Kis felelősségtudat nem árt!

2012. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!