Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudjuk kulfoldrol nezni...

Hol tudjuk kulfoldrol nezni online az Uefa Euro 2012-es meccseket?

Figyelt kérdés
Kulfoldon vagyunk,este is dolgozunk,szoval eloben nem,felvetelrol szeretnenk nezni.Az mtv 1 levedte es nem tudjuk kulfoldrol nezni.
2012. jún. 13. 10:49
 1/5 Csiß ***** válasza:
MTV 1 neten is közvetíti? Ha igen akkor keress egy magyar proxy szervert és azon keresztül.
2012. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi,de nem ertek a annyira ezekhez(proxi szerver),az se tudom mi ez. :-)))
2012. jún. 13. 16:10
 3/5 Csiß ***** válasza:
Ha közvetíti az MTV1 neten a focit (nem válaszoltál:P ) és blokkolja az ip-d mert külföldi,akkor elmész pl erre az oldalra: [link] az Enter URL: hez beírod az mtv honlap címét és máris magyarnak fogja látni az ip-d.
2012. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csiß ***** válasza:
Közben találtam ezt is [link]
2012. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoval,nem fejeztem be a kerdest,ha neha raerunk es itthon vagyunk,hogy a meccset nezzuk elobe az m1 vagy sportklub oldalan,ki van irva,hogy le van vedve,kulfoldrol nem lehet nezni.Szoval nekunk egy olyan oldal kellenne,ahonnan vissza tudjuk nezni felvetelrol.koszonom hogy segiteni probalsz!A game mania is jo volt,de ott elobe adja,csak az elejet lattuk,mert mentunk dolgozni.
2012. jún. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!