Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható egy internetes...

Megoldható egy internetes böngésző lebutítása olyan mértékben hogy csak a szöveg jelenik meg, kiesnek a színek képek (reklámok) és sajnos a flash szöveg is. Ez megoldható?

Figyelt kérdés
ha igen hogyan?

2012. jún. 13. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le a k-meleon t azon minden ki-be kapcsolható, és megvan rajta még a jó öreg stop gomb is!


Engem meg már csak az érdekelne, hogy beállítható e valahogy úgy egy böngsző, hogy csak az adott oldal scriptjeit futtassa le mert unom már hogy a netforgalmam háromnegyedét a googlesyndication meg az ad advertikum szervereire való ugrálás, meg visszajelzés teszi ki...


Erre ötlet?

2012. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Firefox: nézet/oldalstílus/nincs stílus, a maradék reklámot vagy flasht pedig egy direkt hozzájuk készült blokkolóval kiszeded (adblock, flashblock).
2012. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

firefoxnak pocsék az erőforrás kezelése..


K-meleonban csaka flash ablakok jönnek be benne a flash logójával, de csak akkor indítja el ha rákattintasz, és csak azt amelyikre rányomsz...


Egy blokkolóval meg lehet hogy mindent kiblokkolsz, meg állandóan tanítgatni kell, és szerintema háttérben ugyanúgy lefuttatja csak nem jeleníti meg.


Én a firefoxot már csak olyan helyre használom ahol nagyon kell a java vagy ha k meleonban az az oldal szétesik, meg ha https van...

2012. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi. belenyúlni nem lehet valahogy?
2012. jún. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!