Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on fent lévő cégnek...

Facebook-on fent lévő cégnek megengedett, hogy a reklámozott terméke mellé árakat írjon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nincs szabályzatban vagy valahol leírva, hogy ilyesmit nem lehet?

2012. jún. 14. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak az oldalakra vonatkozó szabályok.

3/B/i pontban írnak az árakról, miszerint


A borító (timeline esetén) nem tartalmazhat árakat, vásárlással kapcsolatos információkat, akciós jelzéseket (pl: 40% kedvezmény), vagy máshova irányító linkeket.


Ezen kívül nincs olyan bejegyzés, hogy tiltva lenne egy termék árának a feltüntetése.

2012. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Segítenél még egy picit? Ezt nem értem:


i. Promotions on Facebook must be administered within Apps on Facebook.com, either on a Canvas Page or a Page App.

Mit jelenthet? Fordítóval nem egyértelmű (csak makogom az angolt). :)

Köszi!

2012. jún. 14. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt bővebben írnak a promóció mikéntjéről. (Persze angolul, aminek a használatát javaslom elsajátítani ha érdemben használni szeretnéd az üzleti részét)


"Promotions on Facebook must be administered within Apps on Facebook.com, either on a Canvas Page or an app on a Page Tab"

Ez az aminek sejtettem. Ha valamilyen promóciót, játékot szeretnél végezni akkor azt egy facebook alkalmazás keretein belül kell megvalósítanod, leginkább a felhasználói adatok kezelése miatt.


Bár ezt nem nevezném bevett gyakorlatnak, hiszen elég gyakoriak a lájkold az oldalunkat + az XY bejegyzést és megnyerheted az ajándékot.

2012. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Javaslat megfogadva, szeptembertől indul a nyelvtanfolyamom... (van egy középfokúm angolból, de mivel kb. 10 éve nemigen használom, sokat felejtettem)

Egyébként köszönöm a segítséget!!!!! :)

2012. jún. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!