Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox-ot használok. Kb.3...

Firefox-ot használok. Kb.3 hete elkezdtek előugrani idióta reklámok. Hogyan szabadulhatnék meg tőlük?

Figyelt kérdés

Már van Adblock Plusom.

Az eszközök->beállítások->tartalom->felugró ablakok tiltás kipipálva.

Leggyakrabban ez az oldal ugrik fel mindig:

[link]

De van több is azok is így kezdődnek http://ad.

a végük változó .net, .hu

mikor mi.

Valaki segítene?

Előre is köszönöm!


2012. jún. 15. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltelepítettél egy reklámozó vírust, esélyesen valami toolbart. Először a firefox kiegészítői között nézz szét, és onnan takarítsd ki, ami nem odavaló, utána meg vezérlőpult -> programok eltávolítása, és innen is takaríts ki.
2012. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát volt 1 a firefox kiegészítők között, eltávolítottam és tiltottam is. A programok között pedig 2 toolbart volt az is szintén törlésre kerültek.

Remélem ezzel megoldódik a problémám!

Köszönöm a segítséget!

2012. jún. 15. 18:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig fel fel ugrál az oldal, annyit bírtam még csinálni hogy az avast-tal leblokkoltattam, de ennek ellenére is felugrik az ablak.

Szedtem le egy Superantispyware nevezetű programot lefuttattam és hát 301 db cookeit találtam azt töröltem egy az egybe mindet.

2012. jún. 19. 14:41
 4/4 okosIT válasza:

Szia!


Csavarnyuzo-n találtam ezzel kapcsolatos cikket. Érdemes lehet olvasni: csavarnyuzo.wordpress.com/2014/11/12/firefox-reklam-virus/

2014. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!