Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltva lett a hotmail fiókom?!...

Tiltva lett a hotmail fiókom?! (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Ma beléptem volna a hotmailembe, és az fogadott, hogy "a fiókja le van tiltva." meg hogy "lehet hogy valaki sértő üzeneteket küldött az ön fiókjából."

de a legviccesebb az az, hogy "segítséget nyújtunk fiókja helyreállításában. (mindjárt kiderül miért "vicces")..



Szóval rendben, akkor ahogy írja, igazoljuk a fiók tulajdonjogát. Rámentem a TOVÁBB-ra, és erre ezt adja be:


"-Milyen módon kéri a kódot?"

"Email küldése a következő címre:"


és ott egy cím, amit nem tudok megváltoztatni a linyíló fülből, lehet hogy 2 ismerősöm közül az egyiké, DE MI VAN HA NEM? Csak két betűt mutat, a többit kicsillagozza. persze a végén a freemail.hu-t nem.


Ez után már csak a "kód küldése" gomb van, meg hogy "már van kódom" (ami persze nincs...) Miért nem tudok más címet beírni? Hogyan érhetném el a fiókomat?


NAGYON SOK FONTOS DOLOG ERRE A CÍMRE JÖN, tehát magától értetődik hogy NAGYON FONTOS LENNE megoldani ezt a problémát. Kérlek, segítsetek!



2012. jún. 16. 15:34
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Ezeket a címeket te adtad meg "biztonsági címként" a regisztrációkor, vagy (ha lehet ilyet, akkor közbe módisítottad) ilyenkor, amikor az ellenőrző kódot küldöd el, nem lenne ésszerű ha be tudnál írni egy címet. Gondold csak meg, akkor bárki simán beírna egy címet, megkapná a kódot a saját e-mailjére, és már meg is szerezte valaki más fiókját :)

Tehát az e-mail címek azok, amiket te beállítottál.

2012. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni a két betűből, hogy az melyik alternatív címed. Vagyis azok a TE címeid, nem ismerőseid címei.
2012. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az... hogy én NEM ÁLLÍTOTTAM BE, az száz százalék!
2012. jún. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!