Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hálózat/fájlmegosztás ismeretl...

Hálózat/fájlmegosztás ismeretlen gépekkel. Miért?

Figyelt kérdés
Ma két gépet hálózatba kötöttem úgy, hogy egy switch volt közöttük. 1-es lyukba ment a net, 2-esbe a gépem, 3-asba a másik gép. Digi netem van, így mindig be kell jelentkeznem (direkt nem automatikus), hogy legyen netem, és csak egy gépen tudom használni. Állítgattam a kapcsolatokat és a 3-as helyen lévő gép egyszer csak talált olyan gépeket is a hálózaton, amik nem hozzám tartoznak, továbbá egy routert is. És valahogy a fejébe vette mind a 2 gépem, hogy ők ehhez csatlakoznak. Sikerült nekik, így azóta oda automatikusan csatlakoznak, és nem tudom ezt megakadályozni. Most 2 helyről van netem, akaratom ellenére "lopom". Töröltem már a kapcsolatot, tiltottam le a routert, tettem be másik hálókártyát, de nem segít. Mit kell ilyenkor tenni?

2012. jún. 16. 22:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Oprendszer: Win 7 Home Premium x64. Nyilvános és otthoni fájl és nyomtatómegosztás és hálózatfelderítés is ki van kapcsolva, de mégis felderíti. Egyszer sikerült kikapcsolnom, akkor nem találta meg, de később visszajött a kapcsolat.
2012. jún. 16. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!