Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem kapcsolódik a Telenor...

Mért nem kapcsolódik a Telenor One Touch 990 (Alcatel) a wifi hálózatra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az új Androidos telómon a Wifit. Bekapcsoltam és rácsatlakoztam az otthoni routerre. Mindent tudtam, helyesen be is írtam a jelszót és a nevet. (egyébként megtalálta a teló) Mikor csatlakozi akarok, akkor hosszú ideig azt írja ki, hogy IP cím kérése...Utána pedig azt, hogy Hatókörön kívül vagyok és letilt. Pár másodperccel később megint próbálkozik. Egyébként nem lehetek hatókörön kívül mert a router mellett álltam a telefonommal.

Nem értem mi lehet a baj. Egyébként WPA/WPA2 PSK által bizt. van....

Légyszi segítsetek! Fontos!



2012. jún. 17. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj fix ip címmel kapcsolódni.
2012. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megjavult. saját magától. megpróbáltam megint és hirtelen rákapcsolódott. nem tudom eddig mi lehetett a hiba. mindenesetre köszi az ötletet. :)
2012. jún. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!