Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay és PayPal registrációnál...

Ebay és PayPal registrációnál a "State / Province / Region"-nál a megyét kell megadni?

Figyelt kérdés
Én nem azt adtam meg, utólag esett le, hogy talán az kellett volna. (Nem tudom hogy hívják azt amit megadtam, de olyan egységek, amik a városon belül vannak felosztva. Nem a kerületre gondolok.)

#regisztráció #State/Province/Region
2012. jún. 18. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk nincs olyan, így nem kell megadni. Megyét sem.
2012. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megye, de nem fontos, mert a lényeg úgyis az ország és az irányítószám, cím. ennyiből már be lehet azonosítani.
2012. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez vicces.:) Én odaírtam a state-hez a a városom, és a cityhez is..

De gondolkodtam, hogy a megyét kellene írni.

De mostmár én is tudom, hogy nem kell.:)

És így érkezett meg ugye(pl.) Paradicsompuszta, Paradicsompuszta, 6969 ez csak példa volt..:D

De poénos.:)

2017. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Paypal programban State-val van gondom, itt leválasztható megyék vannak. Addig nem enged tovább míg nem választok helyes megyét. Nincs ránk vonatkozó rész. ilyenkor mit kell tennem? Köszönöm a segítséget!
2017. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!