Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet oldani, hogy ne...

Meg lehet oldani, hogy ne tudjon facebookot használni?

Figyelt kérdés

A hugon függő, már a saját életét is ott éli, idegenekkel beszélgetve. És ez már nagyon gáz. Többnyire mobilról tud belépni. Valahogy meg lehet oldani, hogy ne tudjon? 0.facebookról van szó.

Az is érdekelne, hogy azt meg tudom-e oldani, hogy maga az account megszűnjön...

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jún. 19. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Shaddark ***** válasza:

Mobilon ez a megoldás nem fog menni :(

keyloggerrel lelopod a jelszavát és letörlöd a fiókot.

De nem fog örülni neki ám...

2012. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 MaXXeGee ***** válasza:
56%

Elhiszem én hogy zavar, de őt is pont ugyanolyan emberi jogok illetik meg, mint téged. azaz szabadon eldöntheti, mit csinál. Kiskorú esetében a szülő felelőssége ezt felülbírálni, egy aggódó és sokat tapasztalt esetleg saját példából kiinduló bátyuskának, mondjuk semmi köze hozzá.

Én semmilyen formában nem pártolom azt hogy mások magánéletébe beletúrjunk etikátlan módon. Te úgyérzed, megvéded, ő úgy érzi, korlátozod, hogy kinek van igaza ...

Mellesleg mobilon úgy oldod meg, hogy bemész az előfizetési szerződéssel a t-mobilba (vagy az akinek a nevén a szerződés van) és letiltatod ezt a funkciót.

2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de leginkább a telefonos fb letiltása érdekelne. Számítógépen a barátjánál szokott, ahhoz sajnos nem férek hozzá. De jó tipp máskorra. :)
2012. jún. 19. 12:31
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tippeket!

Azt meg szeretném én eldönteni, hogy ez jó-e vagy sem. Nem él valós életet, idegenekkel beszélget, annyit lát belőle az ember, hogy reggrl felkel, fbzik, hazajön akkor is, ha meg nem megy sehová, ül a sötét szobában és úgy. Beteges. Beszéltem már vele erről szépen, csúnyán, radikális szülői bevonással, mindenhogy. 19 évesen ilyen hülye. Tenni kell vmit.

2012. jún. 19. 12:37
 6/19 Mara Acoma ***** válasza:
Ha már pasija is van... Hány éves amúgy? Nem hinném, hogy tehetsz bármit is, büntetlenül!!! Vigyázz! Te sem örülnél, ha Ő tenné ezt Veled. Inkább beszélj vele, az humánusabb megoldás és nem is utáltatod meg magad vele.
2012. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 MaXXeGee ***** válasza:

Ha 19 éves akkor joga van eldönteni, mit csinál, hogy ez neked nem tetszik, az személyes magánügyed bármennyire is fáj ezt nézned. Törvényesen nem igazán tehetsz ellene semmit, és ahogy az előttem szóló is mondta, nehogy te járj vele rosszabbul, mert nem csak etikátlan, hanem akár törvénytelen is lehet amit tervezel. És amint látod, TERVEZED, ez súlyosbító körülmény.

És értem én, hogy had te döntsd el, de most felteszek neked egy kérdést. Milyen jogon ítéled meg, hogy a te értékrended jobb mint az övé és neki a te értékrended szerint kell élnie? Igen. Általánosságban én is azt mondom, hogy jobb, de az alkotmány biztosítja neki a jogot a szabad akarat gyakorlására, a boldogságra és boldoguláshoz való jogra. Bármit is teszel az vagy etikátlan vagy törvénytelen vagy csak magadra haragítod vele, erre próbáltuk meg felhívni a figyelmed.

2012. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Shaddark ***** válasza:

"akkor joga van eldönteni, mit csinál"

Ja, a család, barátok pedig nem azért vannak hogy segítsenek ha látják hogy nagy a baj...

De lehet abban igaza van hogy nem a kényszerítést kellene választani hanem a szeretet és megértését.

Beszélgetni vele de nem kérdőre vonni.

Megérteni és nem elítélni.

Megértetni vele hogy ez így nem élet csak vegetálás, ettől már nincs rosszabb mert nincs élete.

Segíteni elkezdeni élni, barátokat szerezni, ismerősök által...

Megértem az indokaid és igazad van de az nem számít semmit sem.

A terror soha sem vezet jóra, csak elidegeníted magadtól. És akkor ha már rájössz hogy máshogyan kellene segíteni sem fogsz tudni mert el fog lökni magától.

Ez a módszer kb. 14 éves korig működik, aztán esélytelen.

Jó lenne ha csak így működne, te letiltod - ő kimegy élni :) Sajna ez nem így lesz, bár ne lenne igazam.

Első körben inkább valami időzárban állapodjatok meg, pl. napi 2-4 óra max. amit fent lehet.

Szervezz neki programokat ahol jól elvagytok - nyár van, strand ilyenek.

Ez lenne a segítség, de ez munkába, kitartásba és időbe na meg együttérzésbe kerül.

Sajnos az életben mindennek ára van, 1-2 parancsszóval semmit sem lehet megoldani.

Sok sikert azért :)

2012. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Shaddark ***** válasza:
0%

MaXXeGee.

Nem akarlak bántani de egy családtaghoz így viszonyulni hogy az alkotmány biztosítja...

SZERETET is van a világon nem csak értelem.

Az ember így áll össze egésszé, lélek (érzelmi intelligancia, EQ) és ész (IQ).

A kettő közt kell megtalálni a középutat, akkor él az ember harmóniában magával. Ha az egyiket elnyomod a másik kárára csak amiolyan félember leszel.

Akkor nem úgy kelsz fel reggel hogy milyen jó hogy élhethetek még egy napot mert ez is szuper lesz mint a tegnapi, hanem hogy hű, még ezt a problémát meg kell oldanom...

Nem vidáman, mosolyogva járkálsz mert jól érzed magad hanem fancsali pofával és gondterhelten...


"Egyetlen dologról kell mindíg gondoskodnod, ez az egyetlen kötelességed: legyél boldog! Legyen ez a vallásod: boldognak lenni. Ha nem vagy boldog, bizonyára valami elromlott és drasztikus változtatásra van szükség. A boldogság tájékoztat arról, hogy jól mennek a dolgok. A boldogtalanság azt jelzi, hogy a dolgok elromlottak, és valahol nagy változtatásra van szükség."

- Osho -

2012. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MaXXeGee ***** válasza:
56%
Teljesen félreértettetek. Igazat adok a srácnak, csak a módszerekkel nem értek egyet. (HA figyelmesen elolvastad, ez áll benne) Kinek van joga meghatározni, hogy engem mi tesz boldoggá. Ha őt ez, akkor ez. Nem a legjobb de ez van. Aki bottal támad, annak bottal felelnek, ha nekiesel és keresztbe teszel neki, még jobban csinálja majd. És akkor sem tartom etikusnak.
2012. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!