Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skypról lehet hívni külföldi...

Skypról lehet hívni külföldi mobilt? Egy bizonyos számot szeretnék napi szinten hívni. Vagy milyen más lehetőség van, ami a lehető legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Férjem kint dolgozik két hete Németországban. Egyikünk sem egy számítógépes zseni..de minél olcsóbban szeretnénk megúszni az egymással való kommunikálást.Kaptak egy mobilszámot (kártyát, feltöltve x eruóval a főnöküktől) meg mobilnetet, ami nagyon gyenge. Próbálta a skype-hangpróbaverzióját, de mindig megszakadt. Nekik idejük nincs arra, hogy szolgáltatókhoz járjanak..


Én itthonról hívtam, digi-s vonalas telefonról. Van arra lehetőség, hogy én hívjam skype-ról (van skype-om ,de még nem használtam) Fix összeget fizetve lehet csak egy bizonyos telefont hívni? Milyen más lehetőségek vannak?

A web-kamerás dolog annyira nem lényeges, egyenlőre elég, ha a hangját halljam..


Köszönöm szépen!


2012. jún. 19. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Van rá lehetőség, de a skype esetén fel kell töltened az egyenleged.

Digi vonalasról hívva 40 Ft / perc

Létezik egyéb voip megoldás, pl. az ephone.hu esetén lehet havidíjas szolgáltatásra előfizetni, ekkor 30 Ft / perc körül hívhatod.

De a skype-on kívül egyéb előre fizetős voip szolgáltatótól is hívhatod:

Pl. a rynga.com-tól 25 Ft körüli percdíjért.

a voipblast.com-ról 20 Ft körüli percdíjért.

Emellett ha olyan helyen van, ahol vezetékesen is tudtok beszélni (akár egy telefonfülke), akkor az utóbbi két voipszolgáltatótól ingyen tudsz vezetékes németországi számokat hívni.

2012. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Én úgy tudtam, hogy 25 ft/perc-ért hívom..

Nemhogy telefonfülkéhez nincs ideje elmenni, még aludni sincs, annyira határidős melója van..


Köszönöm!

2012. jún. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!