Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom miért, de a facebook...

Kobold997 kérdése:

Nem tudom miért, de a facebook-on ismerősöket NEM lehet bejelölni! Valamit kiír, azt mellékeltem. Hogy lehetne újból jelölni ismerősöket?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki amikor rámegyek a bej. ism.-nek: We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 7 days. Learn more.


If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.

The block will be active for 4 days and 11 hours more.



#Facebook-Ismerősök
2012. jún. 20. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"Már megint olyanokat akartál jelölni, akiket hírből sem ismersz, szóval egy hétig nem jelölgethetsz"


1. Meg kéne tanulni angolul

2. Nem kellene olyanokat jelölni, akiket személyesen nem ismersz. A facebook nem társkereső és nem rajongói klub.

2012. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te márcsak tudod! Am azota ilyen amiota bejött a fb-n valami nekem amit ki kellett tölteni és lehet rosszul töltöttem ki !
2012. jún. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!