Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facabookon a "Megbökés"...

Facabookon a "Megbökés" funkció gyakorlatilag milyen célt is szolgál?

Figyelt kérdés
Sosem bírtam rájönni, mire jó, ha megböksz valakit, és az visszabök. Ez most gyakorlatilag mire is jó?
2012. jún. 20. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A hivatalos magyarázat is csak annyit ír róla, hogy ezzel felhívhatod magadra a figyelmet a másik félnél.

Nincs konkrétan megadva, hogy hogyan kell értelmezni és miért jó ha használod.


Ettől bővebben pedig mindenki úgy értelmezi ahogy akarja, ezért ebből adódhatnak is félreértések, mert van aki ezzel ki akar fejezni valamit, míg másnak csak egy idegesítő funkció, amit figyelmen kívül hagy.

2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha azt mondom, hogy a kérdést a szerelem/szex kategóriába kellett volna írni, akkor abból sejted, hogy a közfelfogás szerint mit jelent?
2012. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
@2.: Gondoltam már rá :D Mondjuk ez a funkció nekem annyit jelent, hogy a WC papír fehér vagy szürke színű..
2012. jún. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!