Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrenttel kapcsolatos kérdés,...

Torrenttel kapcsolatos kérdés, mit tegyek ha leecher-nek kiáltottak ki? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval most le akartam tölteni valamit az asiatorrents.me-en de azt írták ki hogy leecher vagyok, mert nem töltöttem vissza is. Vissza is tölteném szívesen, de az a helyzet hogy véletlenül kitöröltem a torrent file-t... és kiürítettem a kukát vagy hogyhívjákot (recycle bin)... mit tegyek? Új fiókot nem tudok csinálni mert most túl sok az ember ott fönnt és csak meghívóval lehetne felirítkozni, magamat meg nem tudom meghívni mert nincs annyi pontom... Mit tudok tenni? Nem tudom esetleg valahogy visszaszedni hogyha már kiürítettem a kukát? Esélytelen? Vagy talán van rá valami módszer???


Előre is köszönöm


2012. jún. 20. 20:56
 1/6 karesz01 ***** válasza:

"Új fiókot nem tudok csinálni mert most túl sok az ember ott fönnt és csak meghívóval lehetne felirítkozni,

magamat meg nem tudom meghívni mert nincs annyi pontom..."


Dupla regisztráció miatt aztán meg törlik az összes fiókod .


Ha van bonuszpontod és van lehetőség free-t kiváltanod akár arra a torrentre akkár az oldalon lévő összes torrentre ,

akkor free alatt tölcsd le újra .

így csak a feltöltésed fogja számolni a rendszer a letöltésedet nem a free miatt .


"Nem tudom esetleg valahogy visszaszedni hogyha már kiürítettem a kukát?"

de egy program kell hozzá .


"Esélytelen?"

nem


"Vagy talán van rá valami módszer?"

mint már írtam , igen


RecoveryDesk

RecoveryDesk v3.4

[link]


Önnel is előfordult már, hogy letörölt egy fájlt, mappát, amit nem kellett volna?

Esetleg direkt úgy, hogy a Lomtárból se lehessen visszaállítani, vagy reflexszerűen ürítette azt egy fontos fájllal?

Formázta a családi képeket tartalmazó memóriakártyát? Ilyen esetekben segíthet a RecoveryDesk nevű remek segédprogram.

A lényeg, hogy lehetőleg ne írjon semmilyen adatot arra a meghajtóra, amelyről véletlenül törölt valamit,

azzal ugyanis jelentősen csökkenti a visszaállítás lehetőségét.

Ebből a logikából adódóan a képeket, videókat,

dokumentumokat vagy egyéb fájlokat is mindig egy másik meghajtóra kell visszaállítani,

ha például memóriakártyáról van szó, akkor a winchesterre, ha a fő merevlemezről, akkor mondjuk egy USB-s meghajtóra.


Használata nagyon egyszerű, csupán rá kell kattintani a Scan gombra, és végigpásztázni vele az adattárolót,

ha nem találna semmit, érdemes a lassabb Full Scannel próbálkozni.

Pendrive, memóriakártya esetén nagyon jó eséllyel vissza lehet állítani minden törölt vagy leformázott fájlt,

hiszen ezek alapesetben csak logikailag törlődnek, amíg nem kerültek űj adatok a helyükre, nem semmisülnek meg.

Ez természetesen azt jelenti, hogy ha valakinek kölcsönadjuk a memóriakártyát,

az jó eséllyel visszaállíthatja számos kínos felvételt, amely valaha megtalálható volt a kártyán.

Szerencsére az adatok megsemmisítését biztonságos,

bár a gyorsformázásnál lassabb módon el lehet végezni

a Revo Uninstaller nevű ingyenes program Eszközök/Nyomok eltávolítása/Nyomtakarító funkciójával,

amelyben a kártya meghajtójelét kell kiválasztani.

2012. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!!
2012. jún. 20. 21:30
 3/6 karesz01 ***** válasza:

"Szerencsére az adatok megsemmisítését biztonságos,

bár a gyorsformázásnál lassabb módon el lehet végezni

a Revo Uninstaller nevű ingyenes program Eszközök/Nyomok eltávolítása/Nyomtakarító funkciójával,

amelyben a kártya meghajtójelét kell kiválasztani."


revo-uninstaller-193 :

[link]

2012. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy került ide az adatmegsemmisítés? Vissza akar állítani, nem végleg eltüntetni.
2012. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 karesz01 ***** válasza:

"Hogy került ide az adatmegsemmisítés?" 1

( ha valakinek kölcsönadjuk , elveszítjük , ellopják , ott hagyjuk valakinél a : )


Pendrive, memóriakártya esetén nagyon jó eséllyel vissza lehet állítani minden törölt vagy leformázott fájlt,

hiszen ezek alapesetben csak logikailag törlődnek, amíg nem kerültek új adatok a helyükre, nem semmisülnek meg.

Ez természetesen azt jelenti, hogy ha valakinek kölcsönadjuk a memóriakártyát,

az jó eséllyel visszaállíthatja számos kínos felvételt, amely valaha megtalálható volt a kártyán.


"Hogy került ide az adatmegsemmisítés?" 2

Hát ezért került ide .

Mert nekem is van Pendrive - om és nem is egy ezért védem magam .

Biztos neki is van vagy neked is lehet Pendrive-od és nem szeretnéd kiadni az adataidat .


"Vissza akar állítani, nem végleg eltüntetni."

Tudom amire választ is kapott .

2012. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval, csak úgy eszedbe jutott.....
2012. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!