Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pirelli routeremet szeretném...

Pirelli routeremet szeretném kicserélni egy D-link modemre. Meg is történt a csere csak az a baj hogy nem működik. Mármint jó a modem meg minden csak sajnos nincs net. Esetleg áttkell állitani valamit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 16:47
 1/9 MaXXeGee ***** válasza:
Router modemre? Az egyik egy modem a másik egy útválasztó. Az egyik az internetkapcsolódást biztosítja a másik az internetkapcsolat megosztását (és a helyi hálózatot) kezeli. Hogy cserélted ki a routert modemre? ;)
2012. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kezdő vagyok szóval lehet hülyeséget írtam.Szóval van egy Pirelli ruoterem és 4lan csatlakozó van rajta meg antenna szóval wifis.Meg van egy D-link DSL-360R modemem amin csak 1lan csatlakozó van és pirellit szeretném lecserélni.szóval át dugtam mindent a d-linkre világit is az összes led(3)DSl,Lan,Power. Csak az a gond hogy a gépen nincs net.
2012. jún. 21. 16:59
 3/9 MaXXeGee ***** válasza:
A gép hálózati kártyájából jövő kábelt dugd a MODEM LAN portjába. És mivel eddig, a router (a pirelli) végezte a betárcsázást, ezért mosta gépen kell beállítanod, és neked kell betárcsáznod. De igazából, így csak kiiktatod a routert, ami nem tudom, mire jó.
2012. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen oda dugtam.Világított is a led.Pirellit azért akarom lecserélni mert kb 3-4 óránként túlmelegszik és kikapcsol, mondjuk már 3-4 éves szóval érthető hogy ha valami baja van.A tárcsázást hol tudom megcsinálni vagy beállítani a gépen?
2012. jún. 21. 17:07
 5/9 anonim válasza:
Nem értek hozzá, de épp hasonló cipőben járok. Vásároltam egy Tenda modemet, de kiderült, hogy nem jó az ADSL netemhez. Elvileg a Tenda Annex A típusú, ami kellene, az pedig annex B. Hogy ez mit takar pontosan, nem tudom, annyi biztos, hogy nálam is hasonlók voltak a "tünetek". A modem világított, de nem csatlakozott, sem gépbe dugva, sem routerrel. :) Sok sikert!
2012. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest azért elégjól értesz hozzá és sokat segítettél amit nagyon szépen köszönök!
2012. jún. 21. 17:17
 7/9 anonim válasza:
Nagyon szívesen. Hívd fel szerintem a szolgáltatódat, és kérdezd meg, milyen típusú modem kell. Mondjuk nekem pont D-Link annex B-re kell cserélni a Tendát. :) Szóval érdeklődj utána.
2012. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jajj, és ha esetleg kiderül mi volt a baj, elmondod? :) Kíváncsi vagyok, hogy ha nem ez a gond, akkor mi lehet. Előző/előző előtti voltam. :)
2012. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MaXXeGee ***** válasza:

Szedd elő a szerződésed amit a szolgáltatótól kaptál, (mert kérni fog jelszót és felhasználónevet) start menü hálózati kapcsolatok, új kapcsolat létrehozása. és értelemszerűen követed a lépéseket.

(Mellesleg az előző választ nem én írtam ;) )

2012. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!