Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beállítható, hogy egy adott...

Beállítható, hogy egy adott ismerősöm ne lássa a Skypon, mikor vagyok online?

Figyelt kérdés

Fontos a számomra, hogy folyamatosan elérhető legyek a Skypon. Viszont van egy ismerősöm, aki sokszor rám üzen, elég értelmetlen dolgok miatt.


Azt szeretném beállítani, hogy csak akkor lásson onlinenak, ha én engedem neki, egyébként ne lássa, mikor vagyok fent.


Letiltani nem szeretném, mivel egyébként személyes ismerősöm, és a betegsége miatt fontos, hogy beszélgessen másokkal. De csak olyankor szeretnék vele beszélni, amikor nincs más dolgom, ne zavarjon folyamatosan.


Sajnos ezt nem igazán lehet neki elmagyarázni. Ha nincs más dolgom, szívesen beszélek vele, de jó lenne, ha egyébként nem látná, hogy fent vagyok.



2012. jún. 21. 21:03
 1/3 gábor69 ***** válasza:
Jobb alsó sarokban ráklikkelsz a Skype jelére ... Állapotbeállítás ... " láthatatlan " ..
2012. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mindenki elől szeretném elrejteni magamat, hanem csak egy ismerős előtt. A többiek fontos, hogy lássák, fent vagyok.
2012. jún. 22. 09:12
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ugyanez lenne a kérdésem, találtál opciót a problémádra?

2014. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!