Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Online Foci akadozik!...

Az Online Foci akadozik! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
4 Mbites az internetem, ami azt illeti már 1,5 mbiteen is szépen meg az online foci és nem is mindegyik meccs akadozik, szaggat, csak az amelyiket nézni akarom :S átkapcsolok egy másik meccsre, az nem szaggat. Túl sokan nézik egyidőben? Már eleve szaggatva érkezik a jel? Miért lehet ez?
2012. jún. 21. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl sokan nézik és a szerver nem bírja.

(Sajnos sok online oldal nem "igazi" multicastot használ, hanem egy központi szervert, amit könnyebb legyilkolni így.)

2012. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt vettem észre :( Most se birom nézni a cseh - portugál meccset, nagyon szaggat, pedig már mindenhol próbáltam. Ha valaki tud egy tuti linket, legyen szives linkelje be, köszi
2012. jún. 21. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár nem szívesen buzdítok erre senkit, de ha nagyon akarod nézni, akkor lehet megéri lemenni egy vendéglátóipari egységbe (kocsma) és ott nézni a tömeggel.


Sok helyen berendezkedtek erre.

Bár persze csak 18 fölött.

2012. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen :D ez azonban nem lehetséges, ha az ember az Isten háta mögött lakik, itt ugyanis nincs még kocsma se :D de azért köszi a tippet :)
2012. jún. 21. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát jobb ötletem nincs.

Esetleg rendes TV adás, ha fogható. (Meg lehet próbálkozni.)


Sajnos a netes stream ha rossz, azzal nem sokat lehet kezdeni.

ESETLEG ustream-en keress rá, hátha találsz valamit. (Bár lehet nem magyar lesz, de legalább nem akadna.)

2012. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na igen, a Ustream, el is felejtettem! régebben használtam. köszi tippet,rögtön nézem is
2012. jún. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!