Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hatalmas (80%-os) látogatottsá...

Hatalmas (80%-os) látogatottsági esést produkált az egyik honlapunk. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A google webmester eszközökkel megnéztem és nem jelez különösebb problémát. Azt leszámítva, hogy maga a látogatottság brutálisan esett és a kulcsszavakra amikre május hónapban az első 5 helyen voltunk, június elejétől az első 5 oldalon sem jöttünk ki.

2012. jún. 22. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól nem lesz jó egy honlap ha első oldalon jelzi Google keresőben.

Tartalmi problémák lehetnek, ha olyan weboldal amit minden 3. oldal tud produkálni, és a tartalma minden hasonló oldalon fent van, akkor nem lesznek visszatérő látogatók.

Privátban küldj linket akkor konkrétabb problémákat is tudok mondani.

2012. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, küldtem privit. Azért ide is kiírom, hogy nagyjából mit írtam:


"A honlap témája viszonylag "egyedülálló", szerkesztése hivatalos úton folyik: www.__________.hu Ez egy épületgépészettel folgalkozó szaklap online változata. A tartalom nincs fent más oldalakon, hiszen szerződéses szerzők írnak ide. Tartalmi probléma miatt viszont nem esik azért vissza a látogatottság egyik napról a másikra, az inkább egy folyamatosan csökkenő, 1 év alatt végbemenő folyamat kb.

2012. jún. 22. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!