Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a hálózatokat?

Figyelt kérdés

A Windows 7-es laptopomon jelentkezett a probléma tegnapelőtt. Fel tudok csatlakozni vele az otthoni wifi hálózatra, de nem ismeri azt fel. (Még a routerbe sem tudok belépni.) Megpróbáltam a mobilomra csatlakozni (USB-vel és wifi hotspottal is), de annál is ugyan azt írja ki: ,,Nem azonosított hálózat" és így internet elérésem sincs. Mindkét hálózatot összekötöttem és használtam is rendszeresen korábban. Tegnap valamiért visszajött egy pillanatra a net, de mára megint ugyan ez a probléma jelentkezett. A rendszervisszaállítás sem segített.

További érdekesség a dologban, hogy a hiba első jelentkezése előtt egy héttel telepítettem fel védelmi programokat: avast! Free Antivirus, SUPERAntiSpyware free, Comodo Firewall free. (A Windows tűzfal ki lett kapcsolva.)

Lehetséges, hogy ezek okozzák a probléma okát?



2012. jún. 22. 23:17
 1/1 A kérdező kommentje:

Az összes mobil és laptop működik, mindegyik gond nélkül csatlakozik és van internet elérésük az otthoni hálózatunkon.

Tesóm laptopja teljesen megegyező az enyémmel (ugyan az a típus: Dell N5040, az oprendszer és a védelmi programok is megegyeznek). Neki semmi gondja sincs!

2012. jún. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!