Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol a chat tabletrol facen?

Hol a chat tabletrol facen?

Figyelt kérdés
ennyit akartam csak

2012. jún. 22. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az jó hogy csak ennyit akarsz, én meg annyit hogy milyen tablet -.-
2012. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tablet pc
2012. jún. 23. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg egy fekete telefonomon nem működik a wifi...

Milyen márkájú?

2012. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

samsung a telod xd



am csak ez volt a dobozan

2012. jún. 23. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Az hogy annyit mondasz tablet pc, attól a márkáját nem fogom tudni, mivel ilyet gyárt az Asus, Samsung, Apple, Amazon, Wayteq, Prestigio, HTC, Point Of View, Toshiba, Odys, Archos, Sony, Huawei, Motorola és még sorolhatnám. Ez kb. olyan hogy elromlott a laptopodon a webkamera - De miylen laptop? - Hát notebook -.-

Szóval légyszíves valami papírt a dobozában, a dobozon vagy a tebleten valami márkajelzést, típusszámot vagy hasonlót keresnél hogy lehessen segíteni?

Egyébként Sony Ericsson telefonom van (és jó a wifije, csak egy példa volt).

2012. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam

És kínából rendeltük és tényleg nincs sehol márka. Ma volt egy profi nálunk és ő se tudta

Egyszerűen sehol nincs

2012. jún. 24. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor márkátlan kínai sz##r lehet, gondolom jó olcsó volt. Csoda lenne ha lenne rá chat, apokalipszis ha működne is. Keress rá eBuddy-t.
2012. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!