Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnik el naponta a 2...

Gábor69 kérdése:

Miért tűnik el naponta a 2 kredit a mobiltelórol?

Figyelt kérdés
Ismerősöm panaszkodik ,hogy indok nélkül eltűnik naponta 2 kreditje a mobiltelo.hu - oldalon . Nem tudom hogy lehetséges .. Ötletek ?
2012. jún. 23. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Lépjen be az oldalra, ott Kreditek - Kredittörténet


Itt ez áll:

A Normál felhasználóknak minden 30 napnál régebbi kreditek törlődnek. Az alábbi listán tudod követni a kreditjeid szerzésének időpontját. A kreditek felhasználása esetén, a legrégebben szerzett kreditből vonjuk le a felhasznált kreditet.


A Prémium felhasználóknak nem törlődnek a 30 napnál régebbi kreditek, illetve a napi 2 kredit helyett 4 kreditet igényelhetnek.


Szóval az ismid semmit nem küld az oldalról és minden nap törlődik neki 2 kreditje, mert 30 napon túl igényelte meg, ez azért lehetséges, akkor egyáltalán minek van ott?


Prémium felhasználó pedig úgy lehetne, ha töltene fel profilképet, írja is neki, mikor kreditet igényel, csak el kellene olvasnia.

2012. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a KIOKTATÓ választ. Közben már rájöttem én is.
2012. jún. 24. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!