Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » LAN Alaplapi hiba mit tegyek?

LAN Alaplapi hiba mit tegyek?

Figyelt kérdés

A LAN egy GYGABITE GA-945GCM-S2C alaplapon megadta magát ,bár nem értem néha működik. A HIBA: a LAN csatlakozón a két LED (Zöld ,Naranncs)folyton világít. A BIOS frissítést megpróbáltam de továbbra is világítanak. Az alaplaphoz hozzáférhetek gari már nincs.Kikapcsolom a "gépet"(mert egy külön alaplap ház nélkül), de a ledek világítanak. Alaplapi RESET is volt de nem hatott csak az első indításig.

Mit tehetek???????????????

Sürgős lenne mert igen zavaró.

A válaszokat előre is köszönöm.



#internet #LAN #két LED
2012. jún. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Alaplapi csatolót BIOS-ban kikapcsolod, PCI LAN kártyát használsz a továbbiakban. Ha zavar a led, kivágod az alaplapi csatolóból.
2012. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az összes USB ebben a csonkban van,de az működik(az előlapi is ide van kötve sőt a hang is)
2012. jún. 23. 23:26
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja és van benne net kártya(már) de a win7 nem látja. Édekes mert ha a kártya bent van az alaplapi lan műkődik de világít és zavar.

:(

2012. jún. 23. 23:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Hogy lehet méllyebb bios menükbe lépni? Egy teljesen más gépen(más bios renszerben láttam már ilyet) parancssoros de láttam ilyet. Hátha ki tudomeztt irtani.
2012. jún. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!