Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Hipernet 42 Mbit-es...

Telenor Hipernet 42 Mbit-es verzióba kinek, milyen tapasztalatai vannak? Mennyire vagytok vele elégedettek? Esetleg a 21 Mbit-es tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés

Az érdekelne, h valóban viszi-e az ígért sávszélességet, hogy akadozik-e, illetve, h napközben is nyújtja-e a sebességet.

/ Olvastam 2011-es véleményeket arról, h lényegében nem tudják azt nyújtani, amit ígérnek, de akkor még nem volt kiépülve a hálózat...ezért is érdekelnének a vélemények. /



2012. jún. 25. 14:57
 1/2 anonim válasza:
az egyik haverom szerit szar az egész le lasitsa a gépet nem is kicsit
2012. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod..., de már bocsi, h belekötök a válaszodba, deha a gépet lassítja annak több oka is lehet és hát szinte biztos vagyok benne, h annak sok köze nincsen a telenorhoz.

Tehet engem, h akadozik-e a sávszélesség terén érdekelne a dolog.

2012. jún. 30. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!