Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Maximális letöltési sebesség...

Maximális letöltési sebesség és Garantált leltöltési sebesség? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Miért írják oda a szolgáltatók hogy ez 25 mb-os internet amikor annak csak töredéke felhasználható ,ez esetben 10 mb a tényleges sebesség.A tényleges sebesség 10 MB akkor miért úgy reklámozzák h 25 mb-os internet??


Csak teljesen kíváncsiságból kérdezem és előre is köszönöm a válaszokat a hozzá értőktől!



2012. jún. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer MB-t írsz, máskor mb-t. Most ez vagy MB lehet, vagy Mb, fontos lenne eldönteni ilyen témánál.


Azért így reklámozzák, mert te a garantált és a maximum sebesség közötti sávszélességet kapod. Megfelelő körülmények között a 25 Mb is menni fog, míg nem megfelelő körülmények esetén csak a garantált 10.

2012. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek teljesen igaza van, az az egy betűnyi eltérés egy 8-as szorzót rejt magában, szóval nagyon nem mindegy!


A maximális az, amit jó esetben elér. (Ezt manapság a legtöbb helyen mindig eléri, esetleg a "csúcsidőben" kicsit alá mehet. T-nél a 25 Mb inkább 26 körül van.)


A garantáltat az minden esetben eléri, ha csak nincs teljes leállás. Tehát ha teljesen leterhelt a hálózat, akkor is ennyit tudnak neked biztosítani.

2012. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Mb-ért bocs :D Én is tudom h elb....am.


Nekem inviteles netem volt 1Mb garantált letöltés és 128kb garantált sebességű. Ezt 4 évig használtam még régen és ott sohasem lépte túl a 128 kb-ot még kicsit sem. Ezt onnan tudom mert sokat töltöttem le bizonyos oldalakról :DD

De ezek szerint a többi szolgáltatónál nincs ilyen probléma.

2012. jún. 26. 17:05
 4/4 A kérdező kommentje:
*********1Mb maximális
2012. jún. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!