Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fészen lehet valamit csinálni...

Fészen lehet valamit csinálni az ellen hogy ne tiltson 30napra a jelölgetésnél?

Figyelt kérdés
valami hack vagy valami van ez ellen?

#féaz
2012. jún. 27. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, van! Nálam bevált!


Csak azokat jelölöm ismerősnek, akit tényleg ismerek. Ne köszönd meg, ajándék volt a tanács.

2012. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a fész?
2012. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Két módon lehet face-t használni,

A Az életben az 1000+ ismerőst felveszed ismi listára és itt is tartod a kapcsolatot

B A facen szocializálódsz és ha kialakulnak kapcsolatok akkor az életre is kiterjeszted.

Szülővárosomban ahová iskolákba jártam, munkahelyeim voltak majd vállalkozó is lettem és volt 2000+ ismim, az elsőt választottam.

Miután 450 km.-re költöztem agy városba ahol senkit sem ismerek a B megoldást favorizálom én is.

Más megoldás nem nagyon van, munkahely több piciből áll és ott se korban sem érdeklődésben nincs hasonló ember...

Nem tudom miért baj ez vagy miért kell lenézni a másikat e miatt, nem tudhatod ki mit miért tesz, hisz nem éli mindenki a te életed...

Mellesleg amikor az itthon maradt ismerősöket, rokonokat... fel akartam venni engem is majdnem kitiltott.

És csak olyanokat jelöltem akiket ismerek.

A kérdésre, ha levelet írsz nekik feloldják a tiltást, ha már megtörtént a baj ha jól tudom, egyszer segítettem valakinek hasonlóban. (Azt nem tudom miért tiltották ki)

De jelölj óvatosabban, inkább minden nap néhányat, ha közel jársz a limithez kiírja úgyis.

Hackelni nem tudod mert a szerveren van az sql része, nem lehet vele semmilyen programmal se megkerülni szerintem mert userhez köti.

2012. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell egyszerre bejelölni 50-100 embert...és ha mégis kapod a figyelmeztetést, akkor megkérdezi, hogy törlöd-e az összes függő jelölést...azt meg kell tenni, mert nemcsak a mennyiség miatt figyelmeztet, hanem van egy limit, és ha bejelöltél korábban 96 embert, aki azóta se igazolt vissza, akkor már 4 jelölés után is figyelmeztet...nekem ez volt...nem sűrűn jelölök, csak ha meglátok egy ismerőst, vagy ha valakivel egy helyen összeismerkedek, és az előbbi esetben van, aki arra se képes, hogy elutasítsa, csak simán elrejti, és akkor hónapokig ott van a jelölés, te meg már arra se emlékszel, hogy bejelölted, így vészesetben nem is jut eszedbe. ez tényleg egy nagyon rossz pont a facebook-ban, hogy nincs külön menüpont, ahol számontartja, hány függő jelölésed van még..
2012. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!