Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook elmenti a régi...

A facebook elmenti a régi chat-beszélgetéseket?

Figyelt kérdés
van egy pár ember akivel évek óta rendszeresen beszélünk facebook chaten, és jól esne kicsit nosztalgiázni, visszaolvasni a régi üzeneteket. annyit vettem észre, hogy asztali böngészőből nem tudok nagyon régi(évekkel ezelőtti) dolgokig visszamenni, de iOS facebook alkalmazásban egy óra kemény munkával sziveszterig vissza tudtam olvasni(nagyon sokáig töltötte, hogy behozza a régieket, de ment).tehát ezek szerint valahol ez el van mentve és meg is lehet nézni, csak valami emberibb mód kellene. ha valakinek sikerült már valami ilyesmi, megköszönném, ha segítene, és bocsi a hosszú írásért :)

2012. jún. 29. 01:00
 1/3 télapó válasza:
ahol vannak az értesítések ott mellette van 1 olyan ikon mint 1 üzenet arra rá nyomsz ki választod azt az embert akivel bezsélgettél/bezsélgetsz rá nyomsz és ahogy görgeted felfele az üzeneteket úgy jönnek be a többik is.
2012. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaja, így tekertem vissza(ez tartott egy óráig) és csak tavaly szilveszterig jutottam vissza ennyi idő alatt, aztán félrenyomtam és kilépett az üzenetekből :( valami olyan megoldás kéne amivel le tudnám menteni az egészet pl laptopon egy txt-be mondjuk
2012. jún. 29. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
csak egy bizonyos ideig lehet, nem tudom pontosan, mikor vezették be, mert régebben még nem volt ez a nagy archiválás. talán 2010-ig lehet visszatekerni, de ez nem 100%
2012. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!