Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja a Firefoxnak?

Mi baja a Firefoxnak?

Figyelt kérdés

Állandóan törli az előzményeket, kétnaponta indítom a vírusirtót ,közben az a poén,hogy semmit sem töltök le,direkt nem töltöttem le semmit,hogy nézzem,hogy lesz e megint vírus,lett is, pedig a program kitörölte a vírusos fájlokat.

Ma viszont már vírust sem talált, de az előzmények törlődtek megint és olyan ideges vagyok ,hogy ha lenne másik gépem ezt kivágnám a pi***ba....


(Tanácsokkal kapcsolatban: Nem telepítem újra a Windowst!Ugyan is egyrészt nincs hova tennem a rajtalévő fájlokat, képeket, ami van vagy 100 GB másrészt pedig kell a gép minden nap,ezen dolgozok és nem veszek új gépet sem mert nem úgy megy az)


Ezeken kívül bármilyen tanácsot szívesen fogadok és megköszönném őket!



#Mozilla #ghidshisu
2012. jún. 29. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Eszközök - Beállítások - Adatvédelem fülön

Az Előzmények sornál nézd meg mi van beállítva "A Firefox : - sornál. Állítsd be, hogy Megjegyzi az előzményeket.

2012. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez így volt beállítva.
2012. jún. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!