Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandóan lefagy, akadozik a...

Állandóan lefagy, akadozik a gépem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

10 perc mire belép egy oldalra, lefagy, akadozik a gép. ELVISELHETETLEN. Van megoldás?

Vírusírtó futtatva, teljes tisztítás megvolt, felesleges fájlok törlése, ccleaner, sőőt még másik böngészőre is váltottam, mert azt hittem azzal van a gond. És mégsem javult semmi. Valaki "mentsen" már meg, mert kidobom a gépet :(

Köszönöm!


2012. júl. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Újratelepítés?

Milyen géped van?

2012. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hazardteam ***** válasza:

Pontosan a cccleaner és hasonlók csinálják így ki a jól működő rendszereket. Vírusirtó meg nem mindig jelent sokat, futtass le egy Malwarebytes-t is szerintem..

Egyébként: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Más megoldás nem maradt? Mert sajna nem értek ehhez, mármint akkoriban is mást tette fel az xp-t. Laptomom van, egyéb infókat ne kérdezz :D , de köszi, h írtál.
2012. júl. 1. 17:30
 4/5 Martinkaa válasza:

Hát figyu ahogy így leírtad szerintem újra kell tenni az egész gépet nem érdemes ilyen szar programokkal vacakolni.


Ha nem értesz hozzá én meg tudom neked csinálni :)

2012. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hazardteam ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, csináltasd mással, de CSINÁLTASD, mert ez már nem lesz olyan, mint újkorában, ha trükköznél is vele (ha értenél is hozzá) De az ilyen "tweaker" programoktól tartózkodj. Meg ne paráz.. ..ználkodj:)Amúgy is Win7 powa, az már kevésbé "sérülékeny" és szerintem gyorsabb is (némelyik)
2012. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!