Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most lett lecserélve gép....

Most lett lecserélve gép. Belkin adaptert használok. Eddig is ezt használtam, de most nagyon rossz a kapcsolat. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig a Windowsom 32 bites volt, most 64 bites. Sokszor nem is látja a wifi-hálózatot, máskor meg vagy nem csatlakozik a nethez, ha látja is, vagy nagyon lassú. Eddig 1,8 MB/s-cel töltött le általában, most örülök, ha eléri az 1 MB/s-et. De az nagyon ritka. Általában ilyen 200 KB/s-cel szed le. Még azt vettem észre, hogy mikor ki- és be dugom az adaptert, akkor egy olyan 10 mp-re megugrik a sebesség, aztán megint belassul. A másik gépem, ha bedugjuk a netet közvetlenül, akkor ugyanúgy 1,8-cal tölt le. Próbáltam már kismillió drivert, próbáltam frissíteni, próbáltam közelebb vinni a routerhez, de semmi sem segített. Az adapterem: Belkin G Wirelles USB Adaoter F5D7050nv
2012. júl. 1. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Operációs rendszeredhez való, 64 bites driver van fent?
2012. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néztem neten, valamelyik oldalon azt írja ugyanarra a driverre, hogy Win 7 64 bites, máshol csak annyit ír, hogy Windows 7, Vista 64 bit.
2012. júl. 1. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor router menüjébe állítsd be wireless modenál 802.11 G onlyra.
2012. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ettől ugyanúgy fogom tudni más gépen, telón is használni a wifit?
2012. júl. 1. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha támogatják a G módot akkor igen. Ma már elterjedőben van az N szabvány is. De, próba szerencse...

És ez sem biztos, hogy megoldja a gépeden egy problémát, mert láttam b/g és g-t támogató adaptert is ebből a fajtából.

2012. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor eddig is ilyen rossznak kellet volna lennie, nem?
2012. júl. 1. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, azért gondoltam előbb driverre.
2012. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!