Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Talán mást is idegesít, hogy...

Talán mást is idegesít, hogy amikor ráviszem az egeret a megnyitható részekre akkor az egérmutató alatt megjelenik egy információs sáv. A pontos szaknevét nem tudom. Na ezt szeretném kikapcsolni, letiltani, hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 09:50
 1/1 anonim válasza:

Mármint a weben, az a "guglis-veszedelem", amelyik kitakar, lefed minden funkciós gombot a felbukkanásával? Mert annak a kiiktatása engem is roppant mód érdekelne! Azt az agyalágyult, totális "elme"-zakkantat, aki az emberek idegesítésére berakta, kéjes élvezettel addig püfölném agyhelyen, amíg fel nem dagad a feje, hogy legalább a lelohadás folyamata alatt úgy tűnjön, mintha nem lenne üres a debil feje!

Mindig, mindent kitakar, gyors gépnél szinte használhatatlan miatta minden oldal, ahol felbukkan, mert azon mód felbukkan, amikor rá akarsz nyomni egy gombra. Az egy Google selejt! Jómagam a Google termékek imádója voltam, de ez - javarészt "köszönhetően" ennek a trágyalének (is) -, ez nagyban és meredek ívben zuhanni kezdett...


Létezik, hogy nem lehet kikapcsolni ezt a debilséget?! A kérdés ugyanis több, mint egy éve lett feltéve, és egyetlen válasz sem érkezett rá azóta sem... O.o

2013. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!