Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell letölteni/elindíta...

Hogyan kell letölteni/elindítani a google playt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogyan kellene letölteni a Google Playt?

Keresgéltem, de nem tudom.

Viszont van egy nagyon jó játék ami tettszik, de nem tudom letölteni.

Ez a kis tábla jelenik meg:

"Ön még nem használta Google Play Áruház alkalmazást (a fehér bevásárlótáska alkalmazásikon) eszközén ezzel az e-mail fiókkal."

Direkt megkerestem a chrome internetes áruházban, letöltöttem a Google Playt, de semmi!

Hogyan tudnám elindítani, vagy akármit csinálni is vele?

Egyébként a játék neve VIP Life.

Ha ismered ezt a játékot, akkor biztos jobban felvilágosultabb vagy mint én, szóval légyszíves segííts!

Nagyon-nagyon megköszönöm!!!!



2012. júl. 2. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A Google Play android operációs rendszerre készült alkalmazások hivatalos gyűjtőhelye, előző nevén Android Market. Az erre alkalmas eszközökkel (androidos telefon, tablet, talán PC is (?) ), és a Market programmal lehet letölteni az ottani szoftvereket. Ehhez egy Google fiók (e-mail cím) szükséges, amihez hozzá kell rendelni az eszközt (simán csak bejelentkezel rajta valamelyik google-s alkalmazásba, pl. Gmail.
2012. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!