Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ciki ha facebookon kevés...

Ciki ha facebookon kevés ismerősöm van, nem túl jó képekkel?

Figyelt kérdés
nem vagyok aktív face függő, nem is érdekel, mégis pár ismerősöm megszólta h tehetnék jobb képeket is, és h jelöljek be több embert.... :S
2012. júl. 2. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, CIKI!

Csak akkor lehetsz teljes ember ha a faceBookon legalább 500 ismerősöd van, ebből legalább 200-at hírből sem ismersz, továbbá legalább 25 naponta ömleszti fel magáról az ocsmány képeket és további 50 fél percenként posztol baromságokat.

Magadnak is rengeteg képet kell feltöltened, amelyeken lehetőleg idióta pózokban feszítesz. Kell még beba*zós/bulizós/félpucér/pucsítós kép is, legalább napi 1 és hetente 7. Ne felejts el az egyik pillanatban "Elárultál nem szeretlek", a másikban "Az élet szerelmesen szép" idézeteket kirakni, továbbá azt is okvetlenül kell, hogy posztold ki, ha WC-re mégy, és minden egyéb dolgot, amint ennél ritkábban csinálsz.

G.

ui.: Most komolyan, szerinted?

2012. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó igazad van, baromság az egész, de mégis pár megszólnak...
2012. júl. 2. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanokról, akik megszólnak, el kell gondolkodni, hogy megérdemlik-e a barátságod/ismeretséged egyáltalán?

G.

2012. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, meg sokszor tartok attól h egy csaj csak ezért nem jönne velem össze mert nem vagyok olyan népszerű, és gyenge képeim vannak... volt már rá példa haveromnál...
2012. júl. 2. 20:30
 5/8 anonim válasza:
régen én is filóztam ezen de sztem f*szság, nekem is csak 85 ismerősöm van, és ha képeken jelölnek meg leszedem egyből....ne bámulják a pofámat, az olyan csajnak meg sz*rjál a pofájába akit ez zavar az ilyeneket el kell kerülni, nem érdemes időt pocsékolni...
2012. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ja meg bárkit más a csajokon kívül aki ezzel jön----->előző hozzászóló
2012. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igaztok van :/... nem érdemes rágódni rajta!
2012. júl. 9. 14:56
 8/8 nikaa11 válasza:

én soha nem magamrol rakok fel képet,mondjuk . .....sztárokról,virágokrol,tájakrol.

Aki ismeri a nevem tudja ki vagyok a többit lesz@rom..

2012. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!