Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van kamu myVIP felhasználód,...

Van kamu myVIP felhasználód, akivel csak sasolod azokat, akiket cikinek tartanál a saját neveddel megnézni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
nekem nincs de tervezem, hogy csinálok, hogy nézzem a legjobb pasikat
2009. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen van, ha napiszarra belinkelnek valami adatlapot, amúgy igazi amivel a saját idenitásommal vagyok fent nincsen.
2009. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is van, de nem teljesen kamu, viszont nem is használom másra, csak arra, hogy a napiszar adatlapjait megnézzem. :D
2009. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha létrehozol egy kamu felhasználót, azon látszik, hogy te küldted neki a meghívót.
2009. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert először küldök egyet én, majd azzal a kamuval küldök egy másikat egy másik címre, és a köztest kitörlöm...így a meghívő feladója megszűnt felhasználó lesz:P
2009. aug. 3. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez eszembe sem jutott volna. :)
2009. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

van :)

muszáj voltam, nem akartam felelősséget vállalni a kukkolásaimért :D

2009. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igen, van, de csak azért csináltam hogy ki tudjam deriteni a velem kapcsolatos dolgokat, pl h miket terjesztenek rólam, ki akar kihasználni vagy csak simán meg akarom szivatni valamiért meg ilyenek. engem különösképp nem érdekel ha valaki látja hogy ott vagyok a látogatói között.
2010. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sőt ha látja hogy ott vagyok a látogatói között akkor legalább lesz egy jó napja csórikámnak xD pff :D hehe
2010. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!