Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám eltűntetni, az...

Hogy tudnám eltűntetni, az összes rám vonatkozó személyes információt a google találati listából?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki segítsen nekem... magamtól már felkeresem a webmesterközpontot (amatőr vagyok).. az eltávolítási kérelmet elindítottam... Valaki segítsen mert nagyon idegesít, hogy olyan linkek is jelen vannak, amik rossz fényt vetnek rám. Mindenkinek vannak rossz napjai,de a leggázabb face-es kommentjeim is megjelentek.

Mit tanácsoltok, mit érdemes ilyenkor tenni?

Előre is köszönöm!

Ufi



2012. júl. 2. 23:21
 1/6 anonim válasza:
A facebook-os kommenteket tudod törölni. És ha Te hoztál létre blogot vagy ilyesmit magadról akkor gondolom azokat is tudod törölni. Más ötletem nincs sajnos.
2012. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a face es kommenteket már töröltem de sajnos a tárolt változatban megjelenik....
2012. júl. 2. 23:31
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Az meg is fog jelenni, nem tudod törölni.

Az Internet ilyen, azok a lapok nem a Google-nál tárolódnak, hanem sokfelé a különböző szervereken, különböző keresők listáiban.

2012. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azon kívül, hogy tanulok a hibáimból és imádkozok, nem sokat tehetek??
2012. júl. 2. 23:43
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, sajnos ez így van.

A tárolt lapok sokáig, akár évekig is megmaradhatnak.

Vigyázni kell, hogy mi kerül fel rólad, az eltüntetésért már nem sok mindent tehetsz.

2012. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.... hát akkor ezt bebuktam.. . túlságosan szép is lett volna, ha egy kattintással összejön az eltávolítási kérelmem....

Legközelebb okosabb leszek....

2012. júl. 3. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!