Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-kérdés (bővebben lent)?!

Facebook-kérdés (bővebben lent)?!

Figyelt kérdés

Tegnap egy barátommal beszélgettünk a chat-en, majd egyszer csak nem küldte el az üzenetemet neki, és az övéit sem nekem, azután teljesen eltűnt, mégcsak az adatlapja sem jött be, és neki sem az enyém. Mára megjelent a keresőben a neve, de az adatlapja helyett csak annyit hoz ki, hogy "A kért oldal nem található". Nem tiltottuk vagy blokkoltuk egymást, azóta egy másik prfilról beszélünk.. A biztonság kedvéért megnéztem a tiltott személyek között, de nincs ott.

Mi lehet a megoldás?



2012. júl. 3. 10:11
 1/1 anonim válasza:

Nyugodj meg, nem csak Te vagy kibukva a facebook-on... De erre egyszerű a válasz! Mégpedig, hogy megint valaki belebabrált az oldal szerkesztői közül valamilyen frissítés miatt és ennek az összes fent lévő lapon meglátszik a nyoma!


Pár nappal ezelőtt én sem tudtam sem a chat-et használni, sem pedig az üzenő falamra feltölteni!

Csak várj...én is azt tettem! :D


Patrik

2012. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!