Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft internetkapcsolat...

Minecraft internetkapcsolat elavulása. Kijavítható?

Figyelt kérdés
Létrehoztam egy bukkitos tört szervert Minecrafton... Felraktam rá pár plugint... Haverokkal szeretnék játszani rajta.. Amint elindítom az új mapot mindenki él játszik és élvezi a játékot... Pár nap múlva néhány épólet felemelkedik, megtelnek a ládák stb... Ez után az internetkapcsolat kezd elavulni... Tehát induláskor mindenkinek max fpsen ment a szeróm 2-3 nap után mindenkinek 10-15 fpsre vált és mindenki laggol, kivéve én, mert ugyebár a főadmin vagyok... Nem tudom miért van ez, de már egy kicsit unalma,s hogy mindig új mapot kell beraknom ahhoz, hogy megőrizzem az fpseket... Van erre egy mód, hogy kijavítsam? Mert a szervernek 1 GB RAMot adtam, de még meg se telt az fps mégis lemegy a pokol fenekére... :s ez miért van? Aki tud az segítsen! Köszi!

#Minecraft #fps #plugin #Bukkit #Minecraft FPS #player fps #players fps
2012. júl. 3. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

1 giga ram édeskevés egy minecraft szerver futtatsához, bár attól is függ hányan vannak rajta, amugy meg ha nagyon messze elmentek akkor belassul a szerver.

én azt ajánlom hogy legyen egy multiworld plugin, és legyen egy világ a telkeknek meg ilyeneknek, és legyen egy külön világ ahol az emberek bányásznak, csavarognak stb.. és ezt a külön világot lehet cserélgetni mondjuk hetente, így nem fognak kiürülni a bányák és messze se kell menni annyira

2012. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha 1 GB kevés akkor szerinted mennyit adjak neki? Van 6GBom, a run.bat fileban próbáltam 3072 és 2048M RAMot is adni neki, de akkor meg inkompatibilis lesz az egész és leáll a szerver... Van tanácsod? Mert mondjuk szertinem úgy menne ha lenne neki 3-4 GBje a RAMon...
2012. júl. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!