Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám azt megcsinálni...

Hogy tudnám azt megcsinálni hogy a gépem több adatot küldjön a szervernek? Fps játékhoz kéne

Figyelt kérdés
úgy hallodtam hogy ha több csomagot küld a gép annál gyorsabban válaszol a szerver, és így sokkal jobban adja be lövéseket.Léci segitsetek.Fontos lenne.

2012. júl. 3. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz az a ping, a közted és szerver közötti adatok célba érési ideje. Ezen te nem nagyon fogsz tudni változtatni házilag, max. ha nagyobb sávszélességű netre váltasz.
2012. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de olvasgattam hogy meg lehet buherálni hogy a gépem több adatok küldön a szervernek. csak nem tudom hogy kell megcsinálni. mer az nem oké hogy egyszer nagyon jó egyszer meg nagyon rossz ugyanazon a szerveren...
2012. júl. 4. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minél több csomagot küldesz, annál nagyobb az esélye h laggolsz mert több idő amíg a több adat célba ér.
2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!