Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmailben hogyan szokás a...

A Gmailben hogyan szokás a nevet beállítani?

Figyelt kérdés
Mivel a gmail angol, rossz sorrendbe írja ki a nevemet. Családnevet szeretném előre. A profilban így látszik, illetve gondolom, ha e-mailt küldök, akkor ott is rosszul fog látszani. Most hoznám létre a profilomat, hogy csináljam? Később ezen tudok változtatni? Azt nem szeretném, hogy a családnév helyére írjam a keresztnevet, mert akkor meg a külföldiek fogják rosszul tudni.
2012. júl. 4. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Regisztráció után már nem tudsz változtatni. Ha kisbetűvel egybe írod, esetleg pontot teszel közé, úgy fogadja el.
2012. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az email-ben található előtagról beszélek, hanem a NÉV-ről. Szerintem világosan írtam le. Ti hogy szoktátok? Ha valaki Nagy Lajos, akkor idegesítő, hogy egész nap azt látod, hogy Szia kedves Lajos Nagy!
2012. júl. 4. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A Gmail Thunderbirdbe integrálva is így jeleníti meg a neveket. Ezen nem tudsz változtatni.
2012. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A gmail nyelvét át lehet állítani magyarra, a beállításokban, rögtön az első oldalon. Ezt azért írom, mert csak magyarul tudom elmagyarázni amit szeretnék. Na szóval, a kis fogaskerékre kattintva, kiválasztod a fiókok és importálás fület. Itt megtalálod az email küldése erről a címről opciót, itt klikkelj a szerkeszt opcióra. Megnyílik egy kis ablak, és itt át tudod írni a nevet. Elmented, és beállítod, hogy ezzel a névvel küldje az emaileket. Aztán vissza állíthatod angolra, majd nézd meg mi történik. Lesz- e változás a nevet illetően. Remélem tudtam segíteni. üdv. szép estét.
2012. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet valahogy megcsinálni, hogy csak egy nevet kelljen beírni? Tehát Ne kelljen megadni vagy a család vagy a keresztnevet, hanem mondjuk az egyik helyre azt írom be hogy NagyLajos, vagy "Nagy Lajos" vagy Nagy_Lajos, és akkor jól fog megjelenni? De hiába próbálom üresen hagyni vagy szóköznek, nekem nem megy.
2012. júl. 11. 08:05
 6/6 A kérdező kommentje:
A fenti megoldás egy lehetőség, de én nem csak a Gmail-ben szeretném így, hanem a Google Accont minden szolgáltatásában. Egyébként is egy jogos igény szerintem, hogy például levél esetén is lehessen választani több lehetőség közül, hiszen külföldinek máshogy íírom a nevem, mint magyarul. És az nem megoldás, hogy egyesével a Beállításokat módosítgatom mindig.
2012. júl. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!