Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookról eltünte...

Hogy lehet facebookról eltüntetni úgy az idővonalat, hogy senki se lássa?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha rálépnek az adatlapomra mindenki a régi kinézetet lássa, mert felrobbanok attól a szartól

2012. júl. 5. 21:20
 1/4 anonim válasza:
sehogy...
2012. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a francba ezt most komoly? azt megcsináltam, hogy nekem ne úgy legyen, de miért?

egyébként azt se értem, hogy néhány embernek miért olyan mint régen?

2012. júl. 5. 22:19
 3/4 anonim válasza:
nekik még nem állítódott át, de idővel át fog. Sajnos nem lehet mit csinálni, el kell fogadni. Egyébként én is nagyon utáltam az elején, de most már azt kell mondjam, hogy tetszik, és jobb, mint az előző :)
2012. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én nem fogom megszeretni, azért töröltem fél éve magam mert nem tudtam megszokni. de hihetetlen hogy lassan egy éve van és van akinek még nem állítódott át

egyébként azt olvastm, hogy már dolgoznak az új verzión, de összetörtek a reményeim, mert hasonló lesz, sőt szarabb :S

2012. júl. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!