Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell magam véglegesen...

Hogy kell magam véglegesen letörölni facebookrol?

Figyelt kérdés
Nem akarom h nyoma maradjon annak h én regisztráltam.
2012. júl. 6. 13:34
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem lehet,csak felfüggeszteni.Én letöröltem minden adatot,ismerőst,stb és felfüggesztettem.Ha rákeresnek akkor csak a nevem van ott,de semmit sem lehet megtudni onnan. Én is örülnék,ha valaki tudná,hogy hogy kell.
2012. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:
0%
A fészbuknak nem érdeke, hogy le tudd törölni magad onnan. Hiszen, TE vagy a termék amit eladnak. Egy site "értéke" a felhasználói adatbázisban (regisztrált felhasználók száma) és a látogatottságban mérhető. Neki nem jó az, ha te letörlöd magad, így nem is teszi lehetővé, csak a felfüggesztést.
2012. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék mondjuk, de nem teszem....


Törölni ha akarod magad, akkor előtte ugye x időre felfüggesztenek csak, ez igaz, utána többé-kevésbé eltüntetnek.

2012. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!