Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jön be a google nálam:O...

Nem jön be a google nálam:O Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Minden oldal bejön, csak a google nem. Most néztem, a translate.google.com például bejött, de a webkereső nem. Csak nálam van ez?

2012. júl. 6. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Virus, vagy FEltelepitettél egy programot ami a Google helyett átirányit más keresőre, hogyha nem törölöd ki rendesen akkor turkálj a Program Filesben és iylen toolbarokat törölj ki
2012. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom a BulletPRoof FTP server hez kapcsolódott egy fálj ami ezt okozta
2012. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Június közepén én is így jártam, se a Google keresője, se a Gmail nem jött be, egyetlen böngészővel sem, csak a www.ok.hu keresője működött. Morph féreg okozta, újratelepítettem a Windowst, illetve csak a C-t. Azóta minden rendben van.

[link]

2012. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nincs helyette más kereső, nem irányít át sehová, nem telepítettem semmit, és nincsenek toolbarok sem. Nem tudom, mi van. Azt írja ki, hogy az oldal nem elérhető stb. Most néztem, exploreren bejön. csak a chrome nem hozza be.
2012. júl. 6. 22:20
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor nagy a valószinúsége a vírusfertőzésnek ha szerencséd van akkor a virusirtód kiirtja deha nem, és beleolvadt a rendszeredbe akkor csak az ujratelepités segithet
2012. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
minden más oldal elérhető. csak a google nem. és csak chrome-mal.
2012. júl. 6. 22:22
 7/24 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
na, most bejött. ezt nem értem, hogy mi lehetett a gond. Az előbb töröltem a sütiket, azután még nem hozta be, pár perc múlva igen. Pedig most rám jött a cifra*****, hogy újra kell telepítenem a rendszert. Remélem nem lesz rá szükség.
2012. júl. 6. 22:23
 9/24 anonim ***** válasza:

Ez a rohadt dög okozza!


Worm:JS/Morph.A(?)

Enciklopédia bejegyzés

Frissítve: június 8, 2012 | Megjelent: május 3, 2012 Aliasok

JS/Morpheus.A.1 (Avira)

JS.Worm.Phremous.A (BitDefender)

JS/AutoRun.NAE (ESET)

Worm.JS.Morph (Ikarus)

Trojan-Downloader.JS.Agent.gqi (Kaspersky)

HTA/Autorun.worm.gh (McAfee)

Troj/Agent-WCZ (Sophos)

JS.Phremous (Symantec)

Riasztási szint (?)

Súlyos

2012. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
és ha most meg egyszerre bejött, és most már működik? Akkor is lehet vírus?:(
2012. júl. 6. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!