Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy spam levelet...

Kaptam egy spam levelet elvileg bithu-s regről, tisztán látszik, hogy pénzt akarnak tőlem (emelt dijas sms), a telószámra (06-90-619-949) googlen rákeresve látszik, hogy már korrában is csináltak ilyet. Nem lehet ezeket feljelenteni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Feljelenteni? Miért is?


Hagyd a francba és kész...

2012. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A levél küldőjét nyugodtan kirakathatod az adminokkal.
2012. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, feljelenteni, hát azért mert konkrétan pénzt lop emberektől
2012. júl. 7. 10:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Az nem lopás. Ők ÖNKÉNT adják a pénzüket. Na ki a hülye?
2012. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés csak feltételezem,hogy te is töltesz le a netről szoftvereket amiket nem veszel meg meg filmeket is nézel a gépeden zenét is hallgatsz amiért nem fizetel szerzői jogdíjat ezért magadat is feljelenthetnéd.De félretéve a vitát hagyd figyelmen kivűl ne foglalkozz vele
2012. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is. Minden nap tucatjával lehetne feljelenteni a surmókat, akik emberektől pénzt csalnak ki és ha feljelented is nincs erre senkinek kapacitása, hogy meg is kapják a büntetésüket. Mindemellett önként küldi az SMS-t a csóka, tehát szó sincs lopásról. A legjobb fegyver ez ellen a józan ész. Le se sz@rd az ilyent és nem tudnak tőled "lopni". Ennyi...
2012. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A kérdező amúgy arra utal, hogy olyan szolgáltatásért kérnek pénzt, amit nem biztosítanak. Csak simán elküldöd a pénzed, majd nem kapsz érte semmit.


Ez nem ugyanaz azzal, hogy letöltesz valamit ingyen.

2012. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez az eset: "olyan szolgáltatásért kérnek pénzt, amit nem biztosítanak"


Letöltés: olyan szolgáltatást veszel igénybe, amiért nem fizetsz.


Hol a különbség??

2012. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. De ne csodálkozzatok ha veletek fordul elő, és akkor ezen túl senkitől sem akarom hallani, hogy milyen szar országban élünk meg mocskos politikusok(akinek nem inge ne vegye magára)
2012. júl. 7. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!