Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek, az mit jelenthet,...

Szerintetek, az mit jelenthet, ha egy olyan üzenetet kapok a Facebookon: X. Y. (név) feliratkozott a nyilvános frissítéseidre?

Figyelt kérdés

Olyan személynek az oldalán jelent meg ez a felirat, akivel előzőleg megbeszéltem, hogy be fog jelölni ismerősének.

Valójában nem ismerem, de váltottunk néhány üzenetet, amelyben engedélyt kért, hogy bejelöljön ismerősének. Én ehhez hozzájárultam, és ezután jelent meg a fent leírt szöveg. Röviden: mi az a nyilvános frissítés?



#Facebook #nyilvános frissítés
2012. júl. 8. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
hát mikor kiírsz valamit akkor be lehet állítani, hogy kik láthassák (csak ismerőseid, ismerőseid ismerősei, vagy egyenként kiválasztod az embereket). Ha nem állítod ezt be, akkor azok látják, amit a ?adatvédelmi beállításoknál beállítottál. Na aki feliratkozik rád annak megjelennek ezek a frissítéseid, de nem szerepelsz a barátai között. Kicsit lehet zavaros, de talán érthető. :DD
2012. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!